Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
POSTS
PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
HAKKIMIZDA

 
1986 yılında Nafiz Çavdar ve Selçuk Yıldız tarafından kurulan Sanel Asansör, küresel iş ortağınız olarak, yurt içi ve yurt dışında asansör hizmeti vermektedir. 

Kurulduğu günden bu güne birçok başarılı projede yer alan, imalat kapasitesi ve çalışan sayısı günden güne artan Sanel Asansör’de, makine daireli ve makine dairesiz klasik asansörler, hidrolik sistem asansörleri, yük asansörleri, hastane asansörleri, araba asansörleri, engelli asansörleri, yürüyen merdiven ve yürüyen bant sistemleri üretilmekte ve bu üretilen ürünler konutlar, fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri, hava limanları gibi birçok yaşam alanında kullanılmaktadır.
  • Text Hover
  • Text Hover
Asansör hizmeti verirken, en önemli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaktır. Bu nedenle, Sanel olarak dünyaca kabul görmüş markalarla ticaret hacmini günden güne attırarak, müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Özellikle, global müşterilerimizin isteği doğrultusunda çeşitli paket asansör seçenekleri sunulmaktadır. Bu sayede de Sanel Asansör özellikle Asya, Balkanlar ve Ortadoğu da önemli bir pazar payına sahip olmakla beraber dünyanın 33 ülkesinde ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunmakta, 7 ayrı ülkede distribütörleri ile hizmet vermektedir.
Teknik hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan, can ve mal güvenliği açısından asansör üretiminin sağlam ve güvenilir olmasına gerekli önemi veren Sanel ürünleri, ülkemizin 81 ilinde güvenle kullanılmaktadır.
Yegane hedefimiz, Sanel markasının tüm dünyada kalite ile beraber anılmasını sağlamak ve bu yolda devam etmektir.